Forceful

HAKKIMIZDA

BATU İTHALAT VE DIŞ TİCARET

Biz BATU İthalat ve Dış Ticaret olarak iş hayatımızın en önemli konularından birisi olan İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği sektöründe de faaliyet göstermekteyiz. Firmamız yıllardır ürün çeşitliliğini arttırmayı ve sektörün önemli firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Siz değerli iş ortaklarınıza en kaliteli ürünü en uygun fiyata ve en kısa zamanda teslim etmeyi ilke edinen firmamız sizlerin hizmetinizdedir.

LEGENT Koruyucu Gözlükleri kullananlara yüksek kalite, güvenilirlik, rahatlık, şık ve modern görünümü fiyat ve performans avantajı gibi birçok özelliğide aynı anda sunmaktadır. Avrupa Birliği Standartlarında (EN166) göre test edilip uygulanmış olan LEGENT Koruyucu Gözlükleri İş Güvenliği Göz ve Yüz Koruma Standartının (ANSI.Z87) gerektirdiği tüm özellikleri ve CE belgesini taşımaktadır.

Hedefi;
İleri Teknoloji, Finansman, Toplam Kalite ve Eğitim gibi konularda önemli yatırımlar yaparak Türkiye ve komşu ülkeler bağlamında lider konuma gelmek olan BATU İthalat ve Dış Ticaret, yıllardır duyduğunuz Güven üzerine inşa ettiği ticari faaliyetlerinin amacını hiç değiştirmeyip markalaşma yolunda ilerlemesini sürdürmektedir.

Daima Yüksek Kalite ve Zengin Ürün çeşitlerini hedef seçen BATU İthalat ve Dış Ticaret sahip olduğu bilgi, birikimi ve Yüksek Teknolojisi ile bugün İstanbul içinde olduğu kadar Türkiye’nin her bölgesinde LEGENT markası altında takdir ve beğeniyle tercih edilmektedir. Takım çalışması ve takım ruhunu en üst seviyede tutmak, devamlı araştırma ve geliştirme süreci içinde siz değerli iş ortaklarımıza daima en iyiyi sunmak, satış sonrası tüketici haklarını koruyan garantiler ve sınırsız hizmet anlayışı, BATU İthalat ve Dış Ticaret’in vazgeçilmez politikasıdır.

Bugün gelinen noktada hırdavat ve nalburiye’den Medikal sektörüne kadar geniş bir Pazar Payı olan ve siz Değerli İş Ortaklarımızın takdir edeceği gibi adına yakışır bir şekilde hareket eden BATU İthalat ve Dış Ticaret en iyi hizmeti en kısa sürede temin etmeyi taahhüt eder. BATU İthalat ve DIş Ticaret’e güven duyup destek veren tüm İş Ortaklarımız ve LEGENT kullanıcılarına sonsuz teşekkürler.

Bizi Arayın;

0212 361 74 01